لنوو در ساخت آخرین گوشی خود، دراقدامی بی شرمانه، دست به تقلید آشکار از آیفون 6 اپل زده است. سخت است بگوییم که شرکت لنوو به عنوان سومین شرکت بزرگ تولیدکننده حال حاضر تلفن همراه در جهان محصول کپی برابر اصل اندرویدی خود از آیفون 6 شرکت اپل را به بازار عرضه کرد! تصاویر در ادامه مطلب...

گوشی هوشمند Sisley S90 گوشی هوشمندیست که در طراحی آن کمترین تفاوت‌ها را نسبت به آیفون 6 خواهید یافت. اما ظاهرا این پایان کار نبوده و نتوانسته لنوو را به اندازه کافی قانع کند! این شرکت حتی در معرفی این گوشی در وب‌سایت خود به صورت کامل از وب‌سایت اپل و نحوه معرفی آیفون 6 بهره جسته است! 

برای کسانی که از شگفتی درآمده‌اند بگوئیم که گوشی هوشمند S90‌ شرکت لنوو با ضخامت بدنه 6.9 میلیمتری از پردازنده 4 هسته‌ای کوآلکام، یک گیابایت رم، صفحه نمایش آمولد 5 اینچی 720p، دوربین 13 مگاپیکسلی در قاب پشتی و دوربین قابل توجه 8 مگاپیکسلی در قاب جلویی (سلفی) برخوردار است و لنوو ان را با آخرین نسخه اندروید بازار یعنی 4.4.4 عرضه خواهد کرد. 

گوشی هوشمند S90‌ شرکت لنوو از جمله گوشی‌هائیست که دیگر نمی‌توانیم بگوئیم ما را به یاد آیفون 6 می‌اندازد و می‌توان گفت وقتی آن را می‌بینیم عملکرد لنوو در کپی بی‌عیب و نقص آیفون 6 را تحسین می‌کنیم و مطمئنا به اپل خرده خواهیم گرفت که گیر دادن‌هایش به سامسونگ در برابر این کپی‌کاری واقعا سخت‌گیرانه بوده است! 


  • در زیر تصاویری از این گوشی را می بینید: