بنا بر گزارشی که به تازگی بدست آمده، مایکروسافت در تلاش است تا چند هفته‌ی دیگر از یک ساعت هوشمند پرده‌برداری کند. مایکروسافت تا به حال محصولی در حوزه‌ی ابزارهای پوشیدنی ارائه نکرده است. 

بر اساس این گزارش، ساعت هوشمند مایکروسافت از قابلیت‌های...

در ادامه مطلب با قابلیت های ساعت هوشمند احتمالی مایکروسافت با ما همراه باشید... 

 مانیتورینگ وضعیت سلامت و تناسب اندام برخوردار خواهد بود که تشخیص ضربان قلب نیز شامل می شود. همچنین گفته می‌شود که ساعت هوشمند مایکروسافت تنها منحصر به سیستم‌عامل ویندوز فون نبوده و این شرکت سازگاری با سایر پلتفرم‌های موبایل را نیز برای آن در نظر گرفته است.

البته این نخستین باری نیست که صحبت‌ها و شایعاتی در خصوص ابزار های پوشیدنی مایکروسافت می شنویم. گزارش‌ها در خصوص ساعت مایکروسافت از اواسط سال 2013 آغاز و پس از آن نیز اطلاعاتی بدست آمد که مدعی تمرکز ساعت هوشمند مایکروسافت بر قابلیت‌های مرتبط با حوزه سلامت بود. افزون بر این، گفته‌هایی نیز وجود دارد که بر اساس آن‌ها ابزار پوشیدنی مایکروسافت برخلاف سایر پوشیدنی‌هایی که توسط شرکت‌های مطرح حوزه‌ی فناوری ارائه شده، بیش از آنکه یک ساعت محسوب شود به دستبند هوشمندی نظیر FitBit شباهت خواهد داشت.

در هر صورت اگر با معرفی قریب‌الوقوع ابزار پوشیدنی مایکروسافت روبرو باشیم، احتمالا بزودی شاهد بدست آمدن اطلاعات کامل‌تری در خصوص آن خواهیم بود.